نتایج جستجو برای عبارت :

آغاز هر کلامی نام خدای یکتا همواره می برم من نام مقدسش را

"نبردی که اسلام آغاز کرد، نه نخستین نبرد است  نه آخرین نبرد؛  هرکس در هرجا و هرگاه که برای عدالت رودرروی ستم برخیزد، در این جهاد بزرگی که از آغاز تاریخ انسان آغاز شده است و همواره در همه نسلها و همه عصرها شعله ور بوده و خواهد بود شرکت کرده و به گفته امام صادق : با حسین در عاشورا و در کربلا شمشیر زده است! "
علی شریعتی م آ  ۱۹ - حسین وارث آدم 
منی که بار سفر بسته بودم از آغازنگاه خویش به در بسته بودم از آغازبرای سرخی صورت به روی هر انگشتحنای خون جگر بسته بودم از آغازمنم شبیه ولیعهد شاه مغلوبی که دل به مال پدر بسته بودم از آغازهنوز در عجبم که امیدوار چرابه هندوانه ی دربسته بودم از آغازبه دوستان خود آنقدر مطمئن بودمکه روی سینه سپر بسته بودم از آغازبه خاطر نپریدن ملامتم نکنیدکه من کبوتر پربسته بودم از آغازعجیب نیست که با مرگ زندگی کردمبه قتل عمر کمر بسته بودم از آغازاگر چه آخر این ق
هر وقت هنگام نماز می رسید
امیرالمؤمنین - علیه السّلام - حال اضطراب و تزلزل پیدا می کرد. عرض می
کردند شما را چه می شود که اینقدر ناراحتید. می فرمود: وقت امانتی که
خداوند بر آسمان و زمین عرضه داشت و آنها امتناع از حمل آن ورزیدند، رسیده.
در جنگ صفین تیری بر ران مقدسش وارد شد هر چه کردند در موقع عادی خارج
نمایند نتوانستند، از شدت درد و ناراحتی آن جناب.
ادامه مطلب
  بِسْمِ
اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

الإمامُ الصّادقُ علیه ‏السلام :
.............................................................................................................................................................................................................................................................
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ
زَکاةً ، وزَکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ .
.............................................................................................................................................................................................................................................................
هرچیزى‏ زکاتى دار
  بِسْمِ

إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ
هرچیزى‏ زکاتى دار
هزینه درمان در  کمپ ها 
هزینه درمان محاسبه گشته و با توجه به شرایط کیفی، کمی و غیره این مراکز تعیین می شود. نگران هزینه های درمانی کمپ همت نباشید ،شما می توانید پرداخت های خود را به صورت چند مرحله ای انجام دهید فقط کافی است که شما تصمیم خود را بگیرید و می توانید بقیه کارها را با خیال راحت به ما بسپارید. ما برای کمک به شما اینجا هستیم. شما هر لحظه ای که تصمیم خود را گرفتید و آماده ترک مواد اعتیاد آور شدید می توانید با ما تماس بگیرید و دوره رهایی خ
  بِسْمِ

إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ
هرچیزى‏ زکاتى دار
چگونه آغاز شده است ....
از سال 1360 در پی ادامه کسب و کار خانوادگی خود ، شکل جدیدی از فعالیت در زمینه تولید و عرضه فرش دستباف ( گره ترکی ) را آغاز کردیم و همواره در تولید محصولات با کیفیت از لحاظ مصالح اولیه و کیفیت بافت تلاش کردیم. در سال های اخیر با گسترش کسب و کار های اینترنتی و نیاز های روز افزون حضور در این بازار ها ، با ایجاد وب سایت فرش لطفی دری تازه از فعالیت ها را شروع کردیم.

www.lotficarpet.com
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، ثبت نام طرح ملی مسکن از امروز 18 آبان در چهار استان قم، سیستان و بلوچستان، خراسان های شمالی و جنوبی آغاز شد و به مرور در سایر استان ها نیز نام‌نویسی انجام می شود.

متن کامل خبر: ثبت نام طرح ملی مسکن آغاز شد
سلام سال نوتون مبارک. 
الهی شیب های زندگیتون بدون اصطکاک✨آینه دلاتون همواره صافعدسی نگاهتون همگراچگالی محبتتون بیشتر از جیوهنیروهای منفی زندگیتون همواره خنثی❤️سیم های ارتباطیتون بدون مقاومتنیروهاتون همواره از نوع جاذبهسرعت پیشرفتتون به اندازه ی سرعت نورهسته های فعالیتتون رادیواکتیو
شاهی - دبیر فیزیک
سلام سال نوتون مبارک.
الهی شیب های زندگیتون بدون اصطکاک✨آینه دلاتون همواره صافعدسی نگاهتون همگراچگالی محبتتون بیشتر از جیوهنیروهای منفی زندگیتون همواره خنثی❤️سیم های ارتباطیتون بدون مقاومتنیروهاتون همواره از نوع جاذبهسرعت پیشرفتتون به اندازه ی سرعت نورهسته های فعالیتتون رادیواکتیو
شاهی - دبیر فیزیک
او نمی داند ولی من عاشق بهار هستم ، برای بار بیست یکم گفته ام "من عاشقت هستم" آری میدانم هر دم و هر ساعت مرا میخوانی با تو هستم بهار ...
بهار من عشق را از تو میخواهم ، بهار  همه ی هست و نیستم تو هستی . بهار مرا بخوان  من هوای زمزمه تو را دارم
بهار جان تمام حرفم این است "من عشق را به نام تو آغاز کردم"
در هر کجای عشق که هستی آغاز کن !
قصه ، همواره نقش موثر و سازنده خود را در افکار، اخلاق و فرهنگ انسان های تاریخ داشته است.چه بسیار کسانی که با داستان های سالم و سودمند به رشد و هدایت بار یافته اند.
با شروع تاریخ زندگی انسان، قصه گویی آغاز شد و به عنوان یکی از مسائل فرهنگی مورد علاقه انسان جایگاه اصلی خود را در میان همه ی انسان های تاریخ باز کرد.
از جمله قصه هایی که همواره گرایش و استقبال مردم را به دنبال داشته است قصه های مربوط به حیوانات است، به گونه ای که نقش اصلی یا جنبی به یک
جهان در انتظار توست یا مهدی....
وقتی تو بیایی، چشمانم به پیشواز تو خواهند آمد، و مهربانی را در نگاهت
جست و جو خواهم کرد. با میلاد گلی دیگر، بوستان نبوی آراسته و مزین گردیده و
عطر دلربایشان، عرشیان را مات و فرشیان را مبهوت ساخته است؛ و ملائک تسبیح
گویان به میهمانی این جشن فرخنده وارد می‌شوند.
در آستانه این میلاد خجسته، شایسته است که پیمان خویش را با آن حضرت
تازه کنیم و شکوفه‌های معرفت را نسبت به آستان مقدسش در قلب‌هایمان به
شکوفایی بنشانیم
جهان در انتظار توست یا مهدی....
وقتی تو بیایی، چشمانم به پیشواز تو خواهند آمد، و مهربانی را در نگاهت
جست و جو خواهم کرد. با میلاد گلی دیگر، بوستان نبوی آراسته و مزین گردیده و
عطر دلربایشان، عرشیان را مات و فرشیان را مبهوت ساخته است؛ و ملائک تسبیح
گویان به میهمانی این جشن فرخنده وارد می‌شوند.
در آستانه این میلاد خجسته، شایسته است که پیمان خویش را با آن حضرت
تازه کنیم و شکوفه‌های معرفت را نسبت به آستان مقدسش در قلب‌هایمان به
شکوفایی بنشانیم
انسان از آنجایی آغاز شد و خط و ربط خود را با دیگر موجودات کرده زمین جدا کرد که مفهوم مرگ را درک کرد.
انسان همیشه به مرگ اندیشیده است و از این رو «فرهنگ مرگ» در تمام تمدن‌ها وجود دارد. مومیایی کردن، به خاک سپردن، یا جنازه را به فراز کوهی بردن تا توسط پرندگان به نوعی به طبیعت بردن، انداختن آن به رود سِند و یا به آتش کشیدن مرده، هر یک انعکاسی از فرهنگ مرگ در یک جامعه است و اینکه آن جامعه چگونه می‌زید که اینگونه به مرگ فکر می‌کند.
به قول آن کتاب که
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه
بعد از شهادت پیامبر ص اهل سقیفه
طبق شهادت کنز العمال حتی برای نماز بر پیکر پیامبر حاضر نشدند.
سؤالم از اهل سقیفه این است
اگر موضوع جانشینی بعد از پیامبر آن قدر مهم بود که باید جنازه پیامبر را رها کنند و حتی بر آن نماز هم نخوانند و دفن هم نکنند  پس چرا پیامبر به آن نپرداخت و سفارش نکرد و خداونددستوری صریح وآیه ای نازل نفرمود.
اگر مهم نبود و طبق نظر شما اختلاف در امت پیامبر چیز خوبی بود پس چه عج
معرفی کتاب به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام
کتاب: حماسه حسنی
نویسنده: حسین کریمی زنجانی
عاشقان شهادت و دلسوختگان حسینی با معیارهایی که از سرنوشت حسین (ع) آموخته‌اند، تصور می‌کنند آشتی حسن بن علی با معاویه بن ابی سفیان به مصلحت نبوده است و می‌پندارند که بهتر بود امام حسن (ع) همانند برادرش سید شهیدان (ع) به قربانگاه می‌رفت و بدن پاک و مقدسش را با خون خود رنگین می‌کرد تا همگان بدانند تمام فرزندان رسول الله (ص) زندگی با ستمگران را برن
در گذرگاهِ نسیم سرودی دیگرگونه آغاز کردم
در گذرگاهِ باران سرودی دیگرگونه آغاز کردم
در گذرگاهِ سایه سرودی دیگرگونه آغاز کردم.
نیلوفر و باران در تو بود
خنجر و فریادی در من،
فواره و رؤیا در تو بود
تالاب و سیاهی در من.
در گذرگاهت سرودی دیگرگونه آغاز کردم.
شاملو
هیچوقت بابت عشق هایی که نثار دیگران کرده اید و بعدها به این نتیجه رسیده اید که ذره ای برای عشق شما ارزش قائل نبوده اند، افسوس نخورید. شما آن چیزی را که باید به زندگی ببخشید، بخشیدید. و چه چیزی زیباتر از عشق...هر رنج دوست داشتن صیقلی ست بر روح ... با هر تمرین دوست داشتن، روح تو زلال تر می شود. گاهی بعضی ها با ما جور در می آیند، اما همراه نمی شوند. گاهی نیز آدم هایی را می یابیم که با ما همراه می شوند اما جور در نمی آیند. برخی وقت ها ما آدم هایی را دوست د
در زندگی به زندگی خندیدن جدی ترین کار دنیاست و تلاش برای همواره جدی بودن، شوخی تلخ روزگار با ماست
همه چیز همواره در حال تغییر استهمیشه، یکسان خوب بودن خوب نیست و هر بدبودنی، بد نیست
هر لحظه میتوان دید بوئید چشید، همیشه میتوان رفت، آمداما همیشه نمی‌توان ماند
زمان معلوم میکندچه کسی بلد است هم خوب باشد و هم بد
ماندن از جنس زمان استو زمان فراتر از ما
اسباب کشی همواره از جمله امور مشکل، به ویژه برای خانم های خانه است. لذا به منظور انجام هر چه راحت تر، سریع تر و بدون خسارت آن و همچنین رفاه بیشتر خودتان به ارائه نکاتی می پردازیم که توجه به آنها شما را در انجام این پروژه یاری خواهد داد.
1) ابتدا لیستی از کارهایی که باید انجام گیرند،با حفظ ترتیب و زمان بندی و همچنین لوازمی که باید جا به جا شوند، بر روی کاغذ یادداشت کرده، سپس مرحله بسته بندی را آغاز کنید.
ادامه مطلب
یه نکته جالب درباره نامگذاری سیارک ها:
همین‌که مدار سیارکی مشخص می‌گردد، عددی به ترتیبِ زمانِ کشف بدان نسبت داده می‌شود و به دنبال آن نامی می‌آورند که نام را معمولاً کاشف برمی‌گزیند؛ مثلاً ۱ سِرِس. در آغاز نام‌های زنانه از اسطوره‌های یونان و روم انتخاب می‌شد. بعدها نام‌هایی از نمایش‌نامه‌های شکسپیر و اپراهای واگنر برگزیده شدند. بسیاری از سیارک‌ها را کاشفان به نام‌های زنان، دوستان و حتی سگ‌ها و گربه‌های خود نامیدند. همواره نام‌ه
یکی از معتبرترین سایت های تخصصی پوکر به صورت آنلاین سایت الین پوکر می باشد که یکی از فعال ترین و بهترین سایت های موجود در ایران می باشد که سرور های اصلی این بازی در خارج از ایران و در کشور انگلستان بنا شده است. که در اینجا به بررسی این سایت قدرتمند و قدیمی ( الین پوکر) خواهیم پرداخت.
برای ورود به سایت اختصاصی و معتبر و قدیمی الین پوکر کافیست بر روی ورود به سایتی که در بالای مقاله برای شما قرار داده شده است کلیک نمایید تا از امکانات این سایت و دان
مواردی که باید در هنگام غذا خوردن رعایت شوند عبارتند از :
الف : تدبر در خوراکی های مورد نیاز انسان که چگونه در نظام آفرینش پدید آمده اند.
ب : آغاز خوردن با نام و یاد خدا.
ج : آغاز غذا با نمک
د: آغاز کردن از سبک ترین غذا.
ادامه مطلب
پشتوار سرور با عنوان برترین مرجع "رایگان" انجمن بازی و محصولات مجازی به همراه فروشگاه محصولات گارنا ,سرورهای مجازی,سرورهای اختصاصی,هاست,ثبت دامنه و کلیه محصولات مجازی در ایران خدمات رسانی خود را در ضمینه فروشگاه در سال 1388 و در ضمینه انجمن در سال 1391 آغاز کرد . از لحظه تولد تاکنون پشتوار سرور همواره سعی در بکارگیری شیوه های مدیریتی جدید و خدمات نوین داشته است
وبلاگ معرفی کتاب آغاز به کار کرد
همزمان با شهادت حاج قاسم سلیمانی و با معرفی کتاب حاج قاسم" جستاری از خاطرات حاج قاسم سلیمانی" وبلاگ 
sbbook.blog.ir
آغاز بکار گرد.
کتابداران و همکاران گرامی می توانند از پوسترهای این وبلاگ که زین پس بصورت هفتگی آماده می گردد، جهت اطلاع رسانی در وبلاگها، شبکه های مجازی و تابلوهای اعلانات کتابخانه ها استفاده نمایند.

در‌صورتی‌که برای اولین بار یک دوربین عکاسی خریده‌اید یا قصد دارید عکاسی با تلفن همراه را جدیدا آغاز کنید , ممکن است با این سوال روبرو می‌باشید که بایستی از کجا آغاز کرد . بعضی اوقات دشوار‌ترین بخش شروع کردن یک کار نو ورود به آن می باشد . اما نگران نباشید ; ما در این نوشته‌علمی آموزش عکاسی قصد داریم به شما بگوییم عکاسی را از کجا بایستی آغاز کنید .

ادامه مطلب
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی: پیش ‌بینی ما این است که امسال در آغاز مهر ماه ترافیک بین 25 تا 30 درصد افزایش پیدا کند و در همین راستا از استانداران و روسای ادارات درخواست می‌کنیم که به منظور حل مشکل ترافیک در 10 روز نخست آغاز سال تحصیلی جدید، ساعات آغاز کار ادارات را به مدت دو ساعت شناور کنند
@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
⚠️❗️پرداخت به موقع اقساط بیمه زندگی و تأمین آتیه خود را همواره در اولویت قرار داده و بر کلیه امور زندگی ترجیح دهید❗️
مطابق قوانین جاری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، در صورت تأخیر بیش از ۳۰ روز در پرداخت قسط حق بیمه از تاریخ سررسید
❗️۱- کلیه پوششهای فوت ، حادثه ، نقص عضو ، از کار افتادگی ، بیماریهای خاص ، هزینه های پزشکی حادثه ، تکمیل درمان و آتش سوزی منزل مسکونی متوقف میگردد
❗️۲- در صورت تاخیر در پرداخت اقساط ، سود شما ثابت مانده و عد

کتاب «تغلب» (با گردآوری و تنظیم آقای مصطفی غفاری)اثری است که به متن و فرامتن فتنه ی سال 88 می پردازد.بسیار کتاب مفیدی بود. بسیاری از ناگفته های مربوط به فتنه ی سال 88 را در این کتاب خواهید یافت.با خواندن این کتاب، متوجه خواهید شد که چرا رهبری اینقدر بر فتنه ی 88 تأکید داشتند و یک قدم به منظومه ی فکری آن جناب نزدیک خواهید شد.
در این کتاب خواهید یافت:بخش هایی از سخنرانی مقام معظم رهبری (روحی فداه) مصاحبه های مهم و مفید با شخصیت هایی که در متن قضایا
بسم الله

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ
خدا اراده کرد و آغاز کرد، خدا قلم را اختیار کرد و آغاز کرد، قلم این شگفت آفریده خداوند که اسرار نهان را به جهان می آورد. گاهی می بایست دوباره آغاز کرد و به خیال تقلید قلم اختیار کرد تا آنگونه رقم زد که او می خواهد.
قلم زدن را دوست دارم، هر چند چون نوجوانی مبتدی با نگاشته های ناموزون و عجیب و پر غلط، اصلا اینکار را خدا به ما آموخته تا گاهی که از خودی خود بیگانه می شویم آینه خودش را از آن اعماق وجو
‍ ■ هیچ وقت بابت عشق هایی که نثار دیگران کرده اید و بعدها به این نتیجه رسیده اید ذره ای برای عشق شما ارزش قائل نبوده اند، افسوس نخورید.
شما آن چیزی را که باید به زندگی ببخشید، بخشیدید. و چه چیزی زیباتر از عشق...
هر رنج دوست داشتن صیقلی ست بر روح. با هر تمرین دوست داشتن، روح تو زلال تر می شود.
گاهی بعضی ها با ما جور در می آیند، اما همراه نمی شوند، گاهی نیز آدم هایی را می یابیم که با ما همراه می شوند اما جور در نمی آیند. 
برخی وقت ها ما آدم هایی را دوس
مقدمه:
زندگی سرشار از سختی ها است و همواره آدمی در تکاپوست تا این مسیر سخت را برای گذراندن معاش زندگی طی کند. حیوانات نیز این سختی ها را طی می کنند یکی از این حیوانات مورچه است.
تنه: مورچه حشره ای اجتماعی است که در اعماق زمین به صورت گروهی زندگی می کند. آن ها همواره غذای خود را با سختی بسیاری پیدا می کنند در فصل گرم در حال جمع آوری غذا برای فصل سرد هستند. مورچه ها همواره باری بیش از اندازه ظرفیت خود را حمل می کنند. هر گاه مورچه ای را با بار زیاد می
شروع مهار دیوار های غیر سازه ای ساخته شده با بلوک سیمانی لیکا در شهر هچیرود استان مازندران در پروژه برج مسکونی مانیا آغاز و در حال اجرا می باشد. اجرای وال پست به روش مش الیاف در هر واحد پس از اجرای دیوار کشی ساده تنها در 2 روز تحویل می گردد.
در زندگی بعدی، کاش می شد مسیر را وارونه طی کنم. در آغاز، پیکری بیجان و مرده باشم و آنگاه راه آغاز شود.
در خانه ای از انسانهای سالمند، زندگی را آغاز کنم و هرروز همه چیز، بهتر و بهتر شود. به خاطرِ بیش از حد سالم بودن، از خانه بیرونم کنند. بروم و حقوق بازنشستگی ام را جمع کنم.و سپس، کار کردن را آغاز کنم.
ادامه مطلب
به نام خدایی که اثر پای مورچه را بر سنگ سیاه می بیند.. 

آغاز می کنیم برای استمرار داشتن...
برای رهایی از کسالت ها و تنبلی ها... 
برای رویش... 
برای دیدن اعجاز ها...
برای در صف بودن و پشت سر امام ایستادن...
برای یاری خواستن و ثابت قدم ماندن به مدد خودشان

میلاد امام حسن علیه السلام
در آغاز کلام بود و کلام با خدا بود
و کلام خدا بود
همان در آغاز با خدا بود
همه چیز به واسطه ی او پدید آمد
و از هر آنچه پدید آمد
هیچ چیز بدون او پدیدار نگشت .
در او حیات بود و آن حیات ،
نور آدمیان بود .
این نور در تاریکی می درخشید و تاریکی آن را در نیافت .

انجیل یوحنا - 1:1  -  5:1
به نام خدایی که ااثر گای مورچه را بر سنگ سیاه می بیند.. 

آغاز می کنیم برای استمرار داشتن...
برای رهایی از کسالت ها و تنبلی ها... 
برای رویش... 
برای دیدن اعجاز ها...
برای در صف بودن و پشت سر امام ایستادن...
برای یاری خواستن و ثابت قدم ماندن به مدد خودشان

میلاد امام حسن علیه السلام
بسم الله الرحمن الرحیم
شهید سعید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شخصیت استثنائی و ارث بر مالک اشترها و عمارها و میثم ها و دیگر شجاعان و غیوران از اصحاب شاه ولایت امیرالمومنین صلوات الله علیه بود ؛ این قبیل افراد روی کره خاکی تنها دل خوشیشان انجام وظیفه و عبودیت است و پیوسته مشتاق عالم بالا هستند.شهید بزرگوار حاج قاسم شیر میادین نبرد بود و این شجاعت و صولت همراه با قدرت تفکر و صفات عالیه ، بزرگ مردی بی نظیر از او ساخته بود."حیف بود حاج قاسم در بستر بمی
به استناد سایت موضوعات حقوقی دینا دفتر رسمی برندینگ (خدمات مشاوره‌ای تجاری‌سازی مالکیت معنوی در ایران) همزمان با گرامیداشت روز جهانی مالکیت معنوی طی مراسمی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور ذبیح الله خداییان معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک آغاز به کار کرد . برای مشاهده جزئیات آغاز به کار دفتر رسمی برندینگ در ایران می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/89/آغاز-به-کار-دفتر-رسمی-برندینگ-در-ایران.html
تواضع یکی از موضوعات علم اخلاق اسلامی است که بیشتر خصلت های پسندیده از این سرمایه بزرگ، سرچشمه می گیرند. مرحوم نراقی در «معراج السعاده» در تعریف تواضع می گوید: «تواضع عبارت است از شکسته نفسی که نگذارد آدمی خود را بالاتر از دیگری ببیند و لازمه آن، رفتار و گفتاری است که دلالت بر احترام دیگران می کند. تواضع و فروتنی، اهمیت خاصی در اخلاق اسلامی دارد تا آنجا که خداوند به پیامبرش امر می فرمایند: «ای رسول من پرو بال رحمتت را بر تمام پیروان با ایمانت
در یکی از روستاها، مثل خیلی جاهای دیگر، گوسفند قربانی کردند. سعید صنیعی صدایم زد و گفت: «دیدی گوسفند را سر برید؟ حالا صبر کن ببین چه کار می کند.» مردی که سر گوسفند را بریده بود، بعد از جان دادن حیوان، لاشه اش را کشید و برد در حاشیۀ جاده. سعید گفت: «دیدی؟ گوسفند را کشید کنار، که زیر دست و پای مردم نماند. لشکر یزید همین قدر هم معرفت نداشتند که لااقل بدن امام حسین علیه السلام را کناری بکشند. قربان امام حسین علیه السلام که برای لگدمال کردن بدن مقدسش
سال تحصیلی امسال با حضور یک میلیون و 300 هزار دانش‌آموز کلاس اولی‌ و حدود 500 هزار نوآموز پیش دبستانی آغاز شد.
زنگ آغاز تحصیل امسال با حضور سرپرست آموزش و پرورش در دبستان دخترانه اسلامشهر نواخته شد و برای اولین بار هم با تغییر نظام آموزشی کلاس هفتمی ها هم به مدرسه رفتند.فانی امروز قول دارد که امید و شادی را در میان دانش اموزان گسترش دهد تا روحیه درس خواندن بالا برود.
دوستانم خویم شما  می توانید نظرات خود را در مورد آغاز سال تحصیلی به صورت کامنت
⭕️در جنگ بین خواسته ها و باورها همواره باورها پیروز می شوند:
یعنی اگه شما خواسته ات اینه که پولدار بشی ولی باورت اینه که آدمای پولدار مغرورن، پولدار نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که رژیم بگیری و لاغر شی ولی باورت اینه که رژیم گرفتن باعث بیماری میشه، لاغر نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که تو شغلت موفق بشی ولی باورت اینه که آدمای موفق اون شغل، آدمای بدی هستن، تو موفق نمیشی!
✅باید باورهات و خواسته هات هم جهت باشن.
 بررسی کن ببین چه خواسته هایی داری و چه
همیشه بی تو در این قلب خسته غوغا بودهمیشه سهم دلم حسرت و تمنا بودهزار سال به دنبال عشق میگشتمتو عشق بودی و جان بی تو در تقلا بودتو را ندیدم از آغاز و راه گم کردمتو را ندیدم و این تلخ، زهر دنیا بودتو را ندیدم از آغاز و قلب می پنداشتکه بی تو در خطرِ مرگ و عشق، تنها بودنه! جانِ بی تو از عالم، امید خیر نداشتو ناامید از اعجاز صبحِ فردا بودخنک نسیم بهشتی که بازگشتی بازو بازگشتنت آغاز حسرت ما بودنشسته ام به تماشای تو ولی هیهاتکه سهم این منِ تنها فقط تم
فعال شدن مجدد روزشماری حامیان FATF با ادعاهای غیرواقعی برای فشار بر مجمع

حامیان اجرای درخواست های FATF در ماه های اخیر، همواره قبل از آغاز نشست های این نهاد، شروع به روزشماری کرده و ادعا می کنند که با تصویب نشدن لوایح مرتبط ایران به لیست سیاه باز می گردد تا اعضای مجمع را راضی به تصویب آن‌ها کنند.

ادامه مطلب
سلام خدمت بازدید کنندگان وبلاگ ازدواج 245
از حضور گرمتان سپاس گذاریم.
فعالیت وبلاگ زمانی که بازدید ها به روزانه بالای ده نفر رسید فعالیتهای جالبی را آغاز میکنیم که قطعا دوست خواهید داشت.
پس به دوستان خود اطلاع دهید تا فعالیتهای اصلی خود را سریعتر آغاز کنیم .
باتشکر.
من یک دهن خسته که آواز ندارد 
یک پنجرهء بسته که پرواز ندارد 
من بی تو یکی مثل خودت، آینهء دق! 
یک آخر بیهوده که آغاز ندارد 
 اینقدر نگو از من و از هر چه تو بنویس
هر حس پدرمرده که ابراز ندارد! 
 دستی که قلم را به تعفن نکشاند 
مانند رسولی است که اعجاز ندارد
یا ما خبر از خانهء همسایه نداریم 
یا اینکه کسی در دِه ما غاز ندارد! 
 بگذار همانند تو دیوار بمانیم
این خانه نیازی به درِ باز ندارد 
علی اکبر یاغی تبار
شکل گیری تمدن های اوّلیه در جهان همواره با وقوع جنگ همراه بوده است، در طول تاریخ انسان ها از طریق پناه گرفتن در غارها، ساخت جوشن و سپر، ایجاد برج و بارو و قلعه های محکم و مرتفع، حفر خندق برای حفظ جان و تامین امنیّت گروهی با هدف پیشگیری از حملات غافلگیرانه دشمن اقدام نموده اند، ‌ دیوارهای دفاعی و خاکریزهای متعلق به آغاز سکونت انسان در ایران هنوز برجاست و شکل آنها به موازات پیشرفت سلاح های تهاجمی و تدافعی در هر دوره تاریخی تکامل یافته است

اد
اس ام اس تبریک آغاز فصل تابستان
اس ام اس عاشقانه شروع فصل تابستان
تابستان یعنی همه چیز به بلوغ رسیده است
تابستان یعنی فراغت به حد اعلی خواهد رسید
تابستان یعنی برای پاییز و زمستان آماده شدن
تابستان یعنی با تو بودن بی حد و حصر
 متن شروع تابستان
تابستون تابستون
هوا گرمه بی بارون
پنجره رو باز کنید
هوای خوب رو مهمون کنید
محبت و تقسیم کنید
جشن آغاز تابستان
تابستان
یعنی گرمایی که بین خانواده‌هاست و شادی و نشاط در بین آن‌ها، تابستان
یعنی از سردی
کاشت ۱۲ هزار گل فصلی در زرند در آستانه پاییز
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری زرند از آغاز عملیات کاشت ۱۲ هزار گل فصلی در فضاهای سبز این شهر خبر داد.
احمد عبدالله‌زاده  با بیان اینکه توسعه فضای سبز در معابر و بوستان‌ها، زیبایی و حفظ طراوت فضای شهر را به همراه دارد، اظهار کرد: این سازمان همه  ساله در سه نوبت فصل بهار، ابتدای تابستان و ابتدای پائیز اقدام به گل‌کاری شهر با هدف زیباسازی و طراوت محیط شهری می‌کند که سومین مرحله آن در
در طول زندگانی بشر، انسانها به دنبال زندگی شاد بوده اند یعنی همواره سعی کرده اند به برداشت و حس خوب از زندگی برسند. اما زندگی شاد چیست و چگونه می توان را ایجاد کرد؟ انسان ها با گذشت زمان به لزوم داشتن زندگی شاد بیشتر پی برده اند و همواره تلاش کرده اند زندگی آرامی برای خود و اطرافیان خود فراهم کنند. اگر شما هم علاقمند به داشتن زندگی شادی هستید، با ما در این مقاله همراه باشد.
ادامه مطلب
در طول زندگانی بشر، انسانها به دنبال زندگی شاد بوده اند یعنی همواره سعی کرده اند به برداشت و حس خوب از زندگی برسند. اما زندگی شاد چیست و چگونه می توان را ایجاد کرد؟ انسان ها با گذشت زمان به لزوم داشتن زندگی شاد بیشتر پی برده اند و همواره تلاش کرده اند زندگی آرامی برای خود و اطرافیان خود فراهم کنند. اگر شما هم علاقمند به داشتن زندگی شادی هستید، با ما در این مقاله همراه باشد.
ادامه مطلب
_ برخی عشق را چنگکی می‌دانند که نیازهای تنشان را به آن بیاویزند. لحظه‌ای را که نیاز غلیان می‌کند حادثه‌ی عشق می‌نامند و آن را با تمنا می‌جویند و‌آن گاه که نیاز فروکش کرد، عشق را از یاد می‌برند. عشق محصول انس است و بعد از نیاز تن و در غیاب آن آغاز می‌شود. غیر از این تعریف را برای حضرت عشق، توهین‌آمیز می‌دانم.
_ جایگاه تن کجاست؟ آن را نادیده می‌گیری و به حساب نمی‌آوری؟
_ تن و لامسه واقعیتی انکارناپذیر است. ولی عشق نه با آن آغاز می‌شود و نه ب
15 توصیه برای آغاز بدنسازی
پروتئین برای پرورش عضلات لازم است. پروتئین در مرغ، ماهی، تخم مرغ، شیر، لبنیات، سبزیجات و آجیل وجود دارد. بیشتر متخصصان ورزشی توصیه می‌کنند که هر روز به ازای هر کیلو از وزن بدن 2 گرم پروتئین مصرف کنید.
افرادی که پرورش اندام را آغاز کرده‌اند باید به نحوه ورزش کردن و تغذیه خود توجه کنند تا نتیجه مطلوب را بگیرند.

اگر به تازگی پرورش اندام را آغاز کرده‌اید و می‌خواهید تناسب اندام بهتری داشته باشید باید نکات خاصی را در
اخیریه جاوید با تکیه بر اصل صداقت، پاسخگویی و بهبود مستمر در امر خدمات همواره در مسیر حمایت از نیازمندان و خانواده آنان گام بر می‌دارد تا نیازمندان و افراد بی‌بضاعت با استفاده از امکانات فراهم شده بتوانند از حداقل امکانات لازم برای زندگی برخوردار گشته و امکان ادامه فعالیت‌های خود را داشته باشند.همچنین این موسسه با هدف ترویج امور انسان دوستانه و فرهنگ‌سازی کمک و یاری رساندن به یکدیگر در جامعه فعالیت خود را آغاز کرده است و امیدوار است که
به دستان زحمت کشش نگاه میکنم. به دستای مقدسش ، که نیروی عشق پشتشونه و سختی کار خونه رو براش هیچ میکنن...
به خلاقیتش توی آشپزی و خیاطی و خونه داری و خانوم بودن رشک می برم. مدام از خودم میپرسم پس من به کی رفتم ؟ 
نگاه میکنم به چهره ی همیشه مقاومش ، به هندلینگ همراه با آرامش همیشگی اش! میشینم و فکر میکنم... اگه من باشم میتونم مثل این بانوی آهنین اینجوری خجالت بدم مشکلات رو؟ خودم رو بسیار ضعیف میبینم از این نظر! تو این مقایسه ...
همین طور که برگه های تمر
با سلام
این وبلاگ ما به معرفی فروشگاه اینترنتی تم پرس و خدماتی که ما در آن ارائه می دهیم می پردازیم امیدواریم که مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیرد.
فروشگاه اینترنتی تم پرس یک فروشگاه همواره تخفیف در زمینه وردپرس می باشد که با هدف گسترش کسب و کارهای اینترنتی و ارائه محصولات اورجینال با پشتیبانی 24 ساعته کار خود را آغاز کرده است. تمامی محصولات که در تم پرس ارائه می شود دارای پشتیبانی مادام العمر بوده و به صورت کاملا فارسی سازی شده و راست چین و
حس تملک من به زندگی و علاقه م برای دنبال کردن خودم از چیزی نشات میگیرد که همواره مورد تهدید است.
لذا اکنون که در اوج زندگی ام قرار گرفته م و ترس هایی که به واقعیت تبدیل شده بودند، دروغین از آب درآمدند و دوست های رفته، برگشته اند؛ مجبورم که همواره خودم را برای شرایط بحرانی آماده نگه دارم و به خود یادآور شوم هر رخدادی در این دنیا از زنجیره ای از اتفاقات و کمی جادو تغذیه میکند. جلوی زنجیره اتفاقات را نمیتوان گرفت که هر عملی جزئی از همان زنجیره است
بسم الله الرحمن الرحیم
ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشرالمومنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (9 اسراء)

سرآغاز گفتار نام خداست *** که رحمتگر و مهربان خلق راست
به نام آفریدگاری که انوار کلام و آیات معجزه آسایش ، جان و دل را صفا می بخشد و در پرتو معانی و مضامین قران اقدس و مقدسش ، روح و روان ، تابان و رخشان می گردد.
محفل انس با قرآن ، فرصت ارزشمندی است تامشتاقان و شیفتگان قرآن ، ضمن خودسازی و بهره گیری ازفیض لایتناهی قرآن کریم وآش
بسیاری از مردم همواره علاقه خود را به بت کردن در زمینه های مختلف همواره نشان داده اند و همین موضوع باعث پیدایش این گونه بازی ها در سایت هایی نظیر سایت بازی علیشمس شده است که در زیر به اختصار به برخی خواهیم پرداخت.
1.بازی پوکر که در سایت پیشبینی علیشمس به سبک های هولدم یا همان تگزاس و اوماها ارائه شده است که در سبک اول 2 کارت و در سبک دوم 4 کارت به شما تعلق می گیرد که در نهایت 2 کارت برگزیده دستتان انتخاب می شود و با توجه به برگ هایی که ممکن است در ت
و عاقبت، همه‌چیز فروکش خواهد کرد. صبح دیگری آغاز می‌شود، پیرمرد نان‌خشکی چرخ‌دستی‌اش را روی خیابان‌های آسفالت‌شدهٔ شهر می‌کشد، پسرک خردسالی با لبا‌س‌های چرک‌گرفته تا کمر خم می‌شود درون سطل زباله برای یافتن بطری‌های پلاستیکی، دستفروش‌های مترو دوباره صدایشان را می‌اندازند پس کله‌شان و از ریمل و لباس و شارژر و هندزفری می‌گویند و در گوشه‌ای از شهر پدری از شرمندگی زن و بچه، به خانه نمی‌رود. صبح دیگری آغاز می‌شود، و انگار نه انگار
وبلاگ خبری آذربایجان پرس آغاز به فعالیت کرد. 

این وبلاگ اخبار مربوط به آذربایجان، ایران و جهان را بصورت روزانه منتشر می کند و درصدد است که کمبودهای موجود در عرصه خبررسانی منطقه آذربایجان را جبران کند.

این بلاگ خبری تحت قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و سرویس وبلاگدهی بیان است.
بر دامنه‌ی کوهباد که می‌پیچدانگار هزار برگ، از هزار تاریخبی هیچ تحریف به زبان می‌آیندآه، اگر روزی کوه‌ها سخن آغاز کنندصفحه‌های بی‌شماری از تاریخ را باید پاره نمودصفحه‌های بی‌شماری را باید به تاریخ افزودآه، اگر روزی کوه‌ها سخن آغاز کنندتمام پرچم‌هاسرافکنده خواهند شد+ جلال همدانی
طلا یا زَر با نشان شیمیایی Au نام یک عنصر است. طلا فلزی نرم و چگال و شکل‌پذیر به رنگ زرد روشن و براق است که در مجاورت هوا و آب زنگ نمی‌زند و تیره نمی‌شود.ارزش طلا به دلیل کمیابی آن، کاربردپذیری آسان، تصفیه راحت، مقاومت در مقابل زنگ زدن و خوردگی، رنگ متمایز، واکنش‌ناپذیری با دیگر عناصر است ویژگی‌هایی که در کمتر فلز دیگری دیده می‌شود. همچنین این فلز این قابلیت را دارد که تا حد رشته‌های بسیار کوچکی درآید که این خاصیت در ساخت جواهرات کاربرد بس
یا لطیف

چند روزی است که تلاش می کنم تا درباره سید مرتضی آوینی چیزی بنویسم. نشد. نمی شود. هرچه خواستم دیدم از من بر نمی آید درباره کسی بنویسم که یکی از اسطوره های زندگی من است. اسطوره به معنای الگوی عظیم و بزرگ  قلبی که آرزو دارم شباهت هایی با او پیدا کنم. سید مرتضی شخصیت عجیبی است. مردی همواره در حرکت و لاجرم زنده و لاجرم خستگی ناپذیر. "سعی" سید مرتضی آوینی و شیب تند سیر معنوی او از شیرین ترین مظاهر دنیایی تا عالی ترین قله های معنوی اگر بی نظیر
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در کتاب نهج الفصاحه حدیثی به این مضمون نقل شده است که پاسخی است به پرسش بالا 
صدقه را از خویشتن آغاز کن اگر چیزى فزون آمد بکسان خود ده اگر از کسان تو چیزى فزون آمد بخویشان ده و اگر از خویشان نیز چیزى فزون آمد به دیگران ده و همچنین صدقه را از عیال خویش آغاز کن.
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
همیشه از این شروع ها بدم می‌آمده و می‌آید. یک نفر میخواهد بنویسد دیگر...
فکر کنم تا به حال صدها وبلاگ نوشته باشم. صدها بار نوشته ام و پاک کرده ام... باز هم از رو نرفته ام و این چرخه یا بهتر است بگویم این دور باطل از دو-سه سال پیش همچنان ادامه دارد.
از نوشتن لذت میبرم.
میگویند انسان وقتی دارد خوابش می‌برد خودش نمیفهمد. اما من تا به حال بار ها به خواب فرو رفتن و آغاز نمودن دیدن رویا را تجربه کرده ام.
دیشب یکی از قشنگ ترین رویاهایم را دیدم... نور خورشید
در این مقاله قصد داریم راجع به ۱۰ شرکت برتر طراحی سایت
صحبت کنیم.اگر بخواهید پروژه طراحی سایت خود را برون سپاری کنید و ندانید
از میان تعداد بیشمار شرکت های طراحی سایت کدام یک را برگزینید می توانید
نگاهی به ویژگی های ۱۰ شرکت برتر طراحی سایت بیندازید. این ۱۰ شرکت برتر
طراحی سایت ویژگی های خاصی دارند که شما می توانید به آنها اطمینان کرده و
نمونه کارهایشان را ببینید و سپس یکی از این ۱۰ تا را برگزینید. برای طراحی
سایت هر کدام از این ۱۰ شرکت را ک
مدتها بود که احساس میکردم گسستی در حال رخ دادنه در وجودم. اما امشب احساس کردم به آخرین لحظاتش رسیدم. آغاز این سفر رو دقیقا نمیدونم. حوالی چهار سال پیش. حالا چیزی حل نشده. اما اتفاقاتی در من افتاده که نمیدونم چطور باید ازش حرف بزنم. مرگ برای من حل شده؟ پرسش ندارم اما حل؟نمیدونم. شاید فهمیدم که رازیه که باید سر به مهر بمونه. اما توی این سفر چیزهایی که باید به دست می آوردم رو به دست آوردم.
چاق شدن صورت 
یکی از شایع ترین مشکلاتی که مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبرو می شوند لاغر شدن صورت است و همواره هر فردی که صورت لاغری دارد سعی می کند که آن را درمانکند.
در ادامه این مطلب روش های خانگی و طبیعی بی نظیری را برای چاق شدن صورت در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
چاقی صورت آرزو بیشتر خانم ها و مردان جوان است و همواره کسانی که دارای صورت های لاغری هستند به دنبال روش هایی برای چاق شدن صورت خود می باشند. در اینبخش روش های آسان و طبیعی
سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران که از آن تحت عنوان کدال یاد می‌کنند سامانه‌ای است که به همین منظور تعریف شده است و تمامی سرمایه‌گذاران پس از سایت بورس اوراق بهادار به دفعات بسیار به آن مراجعه می‌نمایند.

پس از تصویب قانون راه‌اندازی قانون بورس اوراق بهادار در سال ۱۳۴۶ به تدریج و طی چند سال پیش از انقلاب اسلامی حدود ۱۰ شرکت در بورس درج نماد و مورد معامله قرار گرفتند.
با وقوع انقلاب اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی در حدود ۱۲ سال بورس تهران تعطیل
دستبند طلای دوره هخامنشی : تعداد بسیار زیادی از زیور آلات ایران باستان  در موزه های بزرگ جهان نگه داری می شوند. اما دو دستبند کشف شده مربوط به حدود  دو هزار و پانصد سال پیش به دلیل زیبایی ساخت و ظرافت توجه بیشتری را به خودشان جلب کرده اند.
یک جفت دستبند خارق العاده که به مدل مچ دستی با ظرافت و هنر هرچه تمام تر ساخته شده  یکی با دو انتهای سر گاو در موزه هنر های والترز مریلند نگه داری می شود.و انتهای سر شیر در موزه باستانی پنسیلوانیا در دید است.

همیشه از این شروع ها بدم می‌آمده و می‌آید. یک نفر میخواهد بنویسد دیگر... چرا تجملاتی اش میکنند.
فکر کنم تا به حال صدها وبلاگ نوشته باشم. صدها بار نوشته ام و پاک کرده ام... باز هم از رو نرفته ام و این چرخه یا بهتر است بگویم این دور باطل از دو-سه سال پیش همچنان ادامه دارد.
از نوشتن لذت میبرم.
میگویند انسان وقتی دارد خوابش می‌برد خودش نمیفهمد. اما من تا به حال بار ها به خواب فرو رفتن و آغاز نمودن دیدن رویا را تجربه کرده ام.
دیشب یکی از قشنگ ترین رویاها
شکل گیری تمدن های اوّلیه در جهان همواره با وقوع جنگ همراه بوده است، در طول تاریخ انسان ها از طریق پناه گرفتن در غارها، ساخت جوشن و سپر، ایجاد برج و بارو و قلعه های محکم و مرتفع، حفر خندق برای حفظ جان و تامین امنیّت گروهی با هدف پیشگیری از حملات غافلگیرانه دشمن اقدام نموده اند، ‌ دیوارهای دفاعی و خاکریزهای متعلق به آغاز سکونت انسان در ایران هنوز برجاست و شکل آنها به موازات پیشرفت سلاح های تهاجمی و تدافعی در هر دوره تاریخی تکامل یافته است

اد
سلام امروز ۲۰ فروردین ماه ۹۹، مصادف با نیمه شعبانه.
نیمه شعبانی که به بهانه کرونا متفاوت از هر سال داره طی میشه. نیمه شعبانی که بعد از ۴۰ سال همچنان شهر رو غرق سرور می‌کرد و تقریبا هیچکس نبود که متوجه این روز و مناسبت مقدسش نشه. مقدمات ممنوع! آن چیزی که باعث شد من امروز دست به قلم شوم، ابتکارات و خلق حماسه هایی بود که شاید هیچگاه بوجود نمی آمد یا اگر می آمد به منصه ظهور نمی‌رسید و محلی برای عرضه نبود.
.
در عین حال که هیچگاه نتوانستند مردم را از ب
Farzad Farokh
Dordane
#FarzadFarokh
دوستت دارم من دیوانه 
در قلبم عشقم شدی دردانه
باز مثل هر شب منو آغوش بگیر 
منو آرام کن و خاموش بگیر
من به تو دل بستمو بس ناز کنی 
من مغرور پر احساسو تو آغاز کنی
دور تو میگردمو میخندمو 
دل به تو میبندمو میرقصمو
من به تو دل بستمو بس ناز کنی 
من مغرور پر احساسو تو آغاز کنی
دور تو میگردمو میخندمو 
دل به تو میبندمو میرقصمو
گوشه دنج دلم واسه تو بهانه داره
هر چی که ترانه خوندم رنگ عاشقانه داره
مثل تابیدن چشمات حس دلبرانه داره
مثل

این بازی ، بازی کم حجم جدیدی در سبک استراتژیک می باشد که در سال 2015 توسط InImages
ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است . بیش از 400 نبرد نفس گیر و بزرگ در
انتظار شماست تا برای ساعاتی طولانی شما را با خود سرگرم کند . در این بازی
کامپیوتری ، شما خود را در نقش یک ژنرال واقعی از نبردهای بزرگ تصور خواهید
کرد ، شما نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین فرماندهان به این نبردها بپیوندید ،
قلعه های دشمنان را به تسخیر خود در آورده و با اضافه کردن به داشته های
خود ، ارت
«زنان در روزگارشان: تاریخ فمینیسم در غرب» اثر مارلین لگیت.
این کتاب به بررسی تاریخ فمینیسم در غرب می‌پردازه. از پیش از میلاد مسیح تا پایان قرن بیستم (دوران آغاز مسیحیت، قرون وسطی، رنسانس، جنگ جهانی اول و دوم). از زمانی که زنان نماد شیطان محسوب میشدن و زنان برای بهبود وضعیتشون به کلیسا، راهبگی و مجرد موندن روی می‌آوردن تا زمانی که تونستن استقلال، حق مالکیت در ازدواج، حق رای، حق کار کردن بیرون از خونه و حق سقط جنین رو به دست بیارن. از اتحادشو
پاورپوینت درباره کارآفرینی
فرمت فایل: پاورپوینت
تعداد اسلاید:55
بخشی از اسلایدها:
هر حرکت بزرگی از یک قدم کوچک آغاز می شود...
مقدمه
nمفاهیم، الگوها و ابزارهای کسب و کار در طی روند تکاملی خود همواره باز تولید شده و توسعه یافته اند. با گسترش روزافزون شبکه ارتباطات در دنیای تجارت در نیمه دوم قرن 20 ، این روند با سرعت و پویایی قابل توجهی پیش رفته است.

nاز جمله این مفاهیم، کارآفرینی است. کارآفرینی واژه ای است نو که از معنی کلمه اش نمی توان به مفهوم
افراد تحقیر کننده نقش چاقو را در هر محفلی دارند . زبانی به زهرآگینی تیغ‌های خارپشت دارند. شما هیچگاه از این‌ها تعریفی بدون نقص نمی‌شنوید. آنها همواره در هر صفحه‌ای سفید لکه‌ای سیاه پیدا خواهند کرد.
افراد این گروه سفیهانه دیگران را کوچک می‌کنند تا از خود فردی بزرگتر بسازند. این افراد اعتماد بنفس اندکی دارند و همواره حس می‌کنند وجود صفات مثبت در شما یا دیگران آنها را تهدید میکند. تنها طریقی که افراد این گروه برای ادامه‌ی حیات اجتماعی بلد

اوّل او‌ اوّل بی ابتداست...
رنج شروع نکردن، از آن رنج هایی ست که هر روز از صبح تا شب و احتمالا از شب تا صبح در حال کُشتی گرفتن با آن هستیم، غافل از اینکه می شود این جَنگِ تن به تن و مداوم را با یک حرکت فیتیله پیچ به نفع خودمان به پایان برسانیم. چطور؟! همین لحظه و‌درست همییییین لحظه کاری را که روزها و ماهها و سالهاست در انتظار شروعش بوده و هستیم، شروع کنیم.
هر چقدر دیرتر آغاز کنیم، وسواسِ شروع کار سخت‌تر می‌شود.باید شروع کرد: بدون امید و بدون ن

اوّل او‌ اوّل بی ابتداست...
رنج شروع نکردن، از آن رنج هایی ست که هر روز از صبح تا شب و احتمالا از شب تا صبح در حال کُشتی گرفتن با آن هستیم، غافل از اینکه می شود این جَنگِ تن به تن و مداوم را با یک حرکت فیتیله پیچ به نفع خودمان به پایان برسانیم. چطور؟! همین لحظه و‌درست همییییین لحظه کاری را که روزها و ماهها و سالهاست در انتظار شروعش بوده و هستیم، شروع کنیم.

هر چقدر دیرتر آغاز کنیم، وسواسِ شروع کار سخت‌تر می‌شود.باید شروع کرد: بدون امید و بدون
مریخ‌نورد اینسایت از آغاز تا پرتاب
آخرین پروژه ناسا امریکا در مسیر سفر به سیاره سرخ بهرام چند روز پیش آغاز شد. کاوشگر جدید قرار است در مورد لرزه‌های مریخ و بخش‌های درونی سیاره اطلاعاتی جمع‌آوری
کند.
چند روز پیش شاهد یک رویداد مهم در عرصه‌ی فعالیت‌های فضایی و تلاش جاه‌طلبانه‌ی ناسا برای دستیابی به مریخ بودیم: فضاپیمای اینسایت ناسا در صبحگاه روز پنجم ماه می (شنبه ۱۵ اردیبهشت) به وقت کالیفرنیا، سفر خود به مقصد مریخ را آغاز کرد؛ سفری ۶ ماه
آغاز ثبت نام پانزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از اول بهمن‌
ثبت نام اولین مرحله پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از روز سه‌‎شنبه، اول بهمن‌ماه سال جاری از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، آغاز می‌شود. 
مهلت ثبت نام در این آزمون تخصصی تا پایان وقت اداری روز ۳۰ بهمن‌ماه خواهد بود.
حافظان می‌توانند در تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم (پایگاه تلاوت) مراجعه کنند و برای دریافت مدارک ت
یکی از سازنده‌های بازی Hellpoint در بیانیه‌ای گفت:‌‌‌‌«اگر بخواهیم صادقانه در این خصوص اظهار نظر کنیم، باید گفت که نه؛ نمی‌تواند تأثیر چندانی داشته باشد. کنسول‌های نسل‌های قبل نیز همواره از این قبیل اختلافات را داشته‌اند و چیزی که در عمل مشاهده کردیم، اینگونه نبود. به خصوص درباره پلی استیشن که همواره ترفندها و تکنیک‌های سخت افزاری خاص خود را داشته است.‌مخصوصاً درباره GPUهای امروزی که به روش‌های مختلفی از ای‌ن FLOPS استفاده می‌کنند. هسته
سایت COINTIPLY یکی از سایت های معتبر bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از سپتامبر سال ۲۰۱۷ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.
روش کلی کسب درآمد از سایت کوین تی پلای بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام ROLL & WIN کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.
البته اگر قصد داشته باشید فقط با فشردن دک
سایت COINTIPLY یکی از سایت های معتبر bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از سپتامبر سال ۲۰۱۷ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.
روش کلی کسب درآمد از سایت کوین تی پلای بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام ROLL & WIN کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.
البته اگر قصد داشته باشید فقط با فشردن دک
تفال مخترع ظروف نچسب ، نه تنها ظروف آشپزی بلکه لوازم و تجهیزات کوچک خانگی را در جهان متحول کرده است. به واسطه دستاوردهای نامحدود و رشد پیش‌بینی شده ، تفال همواره در تولید لوازم نچسب آشپزی در جهان نوآور بوده و در ساخت زودپزها ، کتری‌ها ،اتوهای بخار و سرخ کن‌ها نیز پیشگام بوده است. ابتکار و نوآوری تفال در ارائه محصولات برقی آشپزی،غذاسازها و ترازوها پایانی ندارد. تفال در بدو تاسیس همواره تمام تلاش خود را معطوف نیازهای مشتریان نموده و این نیا

درباره کوروش آی تی
کوروش آی تی تامین کننده تجهیزات آی تی
در اولین روزهای سال 85 ضرورتی را تحت عنوان فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات آی تی مبتنی بر وب احساس کردیم؛ در ادامه و با تکیه بر تیمی خلاق و با تجربه پای به این عرصه نهاده و در جهت کسب رضایت مشتریان همواره گام برمیدارییم.
کوروش آی تی با توجه به سابقه درخشان خود در بازار آی تی کشور و یکی از توزیع کنندگان برتر در این زمینه و با توجه به نیاز مشتریان و بازدیدکنندگان همواره در کنار فروش تجهیزا

این بازی ، بازی کم حجم جدیدی در سبک استراتژیک می باشد که در سال 2015 توسط InImages
ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است . بیش از 400 نبرد نفس گیر و بزرگ در
انتظار شماست تا برای ساعاتی طولانی شما را با خود سرگرم کند . در این بازی
کامپیوتری ، شما خود را در نقش یک ژنرال واقعی از نبردهای بزرگ تصور خواهید
کرد ، شما نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین فرماندهان به این نبردها بپیوندید ،
قلعه های دشمنان را به تسخیر خود در آورده و با اضافه کردن به داشته های
خود ، ارت
دیر زمانی است که مردمان ایرانی و بسیاری از جوامع دیگر، در آغاز فصل زمستان مراسمی‌ را برپا می‌دارند که در میان اقوام گوناگون، نام‌ها و انگیزه‌های متفاوتی دارد. در ایران و سرزمین‌های هم‌فرهنگ مجاور، از شب آغاز زمستان با نام «شب چله» یا «شب یلدا» نام می‌برند که همزمان با شب انقلاب زمستانی است.
ادامه مطلب
کنار یک خلوت عاشقانهدستهایم را گرفتی و عشق آغاز شد!
من نمی‌دانستم که عشق از دستهای تو می ریزد به چشمان من!و اینگونه،مرا سبز کردی در بهاران آغوشت!
عشق داشتن تومثل رویای زندگی در سرزمین شعرعشق داشتن تومثل بزرگ‌ شدن تدریجی سرو کنار جوی عاشقیعشق داشتن تومثل خوابی که بیدار شدنش آغاز مرگ‌ است!
سحر،در‌گوشم چلچله ای شعری از تو خواند،می خواهم بهاران را لمس کنممی خواهم،میان هزاران بوته بنفشهتا می وزد باد میان گیسوانتمی خواهم بکارم دستهایم را برا
چشم‌ها پرسش بی‌پاسخ حیرانی‌ها
دست‌ها تشنه تقسیم فراوانی‌ها
با گل زخم، سر راه تو آذین بستیم
داغ‌های دل ما، جای چراغانی‌ها
حالیا! دست کریم تو برای دل ما
سرپناهی است در این بی‌سر و سامانی‌ها
وقت آن شد که به گل، حکم شکفتن بدهی!
ای سرانگشت تو آغاز گل‌افشانی‌ها!
فصل تقسیم گل و گندم و لبخند رسید
فصل تقسیم غزل‌ها و غزل‌خوانی‌ها...
سایه امن کسای تو مرا بر سر، بس!
تا پناهم دهد از وحشت عریانی‌ها
چشم تو لایحه ی روشن آغاز بهار
طرح لبخند تو پایان پر
این ویلا همکف شهرکی سرخرود  در یکی از زیبا ترین شهر های تفریحی توریستی
شمال ایران یعنی سرخرود قرار دارد همواره یکی از قطب های گردشگری در
مازندران میباشد و سالانه پذیرای مسافرین بسیاری در طول سال می باشد این
ویلا همکف شهرکی سرخرود  در شهر توریستی تفریحی مازندران واقع شده است که
دسترسی به امکانات رفاهی و تفریحی بسیار راحتی را دارا میباشد و همینطور در
محلی آرام و با امنیت بسیار عالی و در جای دنجی قرار دارد که همواره دارای
جذابیت بصری بسیا
تا همین دو دیقه پیش حرفم این بود که چی می‌شد اگه من هم تو قرن حافظ و سعدی به دنیا می‌اومدم تا بیشتر خوش باشم؟ یا اگر توی قرن بیستم اروپا زندگی می‌کردم احتمالا تکلیفم خیلی خیلی مشخص تر بود. اصلا همه این‌ها نه. چهل سال زودتر  پام رو توی همین دنیایی که مصطفا توش بوده می‌ذاشتم و تا قبل از شهادتش تعریف خدا و الوهیت و زندگی رو ازش می‌شنیدم.
اما الان که کلاس 10 تا 12 کنسل شده، اول حرص می‌خورم که اگر تلگرام داشتم می‌فهمیدم و از همون 8ونیم بعد از حضور و
سهمیه بنزین اسفند‌ماه واریز شد/ آغاز پایش کارکرد وانت‌بارها از امروز ساعت صفر بامداد امروز، سهمیه بنزین اسفندماه در کارت‌های سوخت شخصی مالکان خودرو و موتورسیکلت‌ها شارژ شد؛ همچنین پایش کارکرد وانت‌بارها برای تخصیص سهمیه اضافی بنزین آغاز شد
اگر بنگریم که در آغاز هیچ نبوده و همه چیز با کلمات آغاز شده است، میبینیم که این واژه ها هستند که هستی بیکران را، کائنات را و عالم و آدم را بازنمایی میکنند. دانش بشر در باره هرچه هست با کلمات نضج میگیرد و از کلمات سر بر می آورد با کلمات مبادله میشود.
 این کلمات هستند که که امور عالم و آدم را از کتمِ نهفتگیِ پوشیدگی و در پرده بودگی فرا می خوانند بر آفتاب می افکنند و موضوع آگاهی و تأمل و تفکر ما ما میکنند.
هر چه کلمات نسبت و قرابیت بیشتری با امور و ا
دل شده مهمان عشق ، معجزه آغاز شد 
در شب پایان درد ، سوز دلم ساز شد 
از لب یارم رسید ، باز نویدی  
دگر 
کلبه ی احزان دل ، خانه ی دلباز 
شد 
از شب تارم گذشت ، ماه جهانتاب 
من 
نور به من هدیه داد ، مه رخ طناز 
شد 
بوی شقایق رسید ، باد صبا از 
کجا ؟!
از تن دلدار بود ، غنچه ی دل باز 
شد .
فصل خزانم تمام ، فصل جدایی 
ز غم ،
همدم شبهای من ، اله ای ناز
شد 
تا به فلک پر کشید ، عرصه ی سیمرغ دید،
بال خیالم کبود ، او پر پرواز  
شد 
میکده ها بسته بود ، ساغر من پر
عطش
یکی از مشهورترین فرش های دستباف ایرانی ، فرش ابریشم قم است. فرش ابریشم قم از جمله فرش هایی است که بازار آن محدود به داخل ایران نیست بلکه در سراسا مشتریان خاص خود را دارد. یکی از مهمترین ویژگی های فرش ابریشم استان قم این است که به اندازه ای زیبا و طبیعی بافته می شود که در نگاه اول چنین به نظر مر دنیی رسد که یک تابلو نقاشی است. از حدود یک قرن پیش بود که به تدریج صنعت قالی بافی در قم پیشرفت های خود را آغاز کرد و بافت فرش دستباف ابریشم در این استان ب
فیلم تاج و تخت فصل اول قسمت اول از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود قسمت 1 از فصل 1 سریال بازی تاج و تخت
پشت سن قسمت آغاز از زمان هشت سریال بازی کلاه و سلامت Game of از کانال Geekitor ویدیو آدم های تنش ۳ برنده دنیای از کانال حوزه. ▶ 51 19
Aug 4 2017
منتظر بخش های آینده این مجموعه از شکیبایی شما دوبله فارسی بخش آغاز از زمان 8 مجموعه بازی تاج و سلامت Game of از کانال پرتو.
ادامه مطلب
باسلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
این سایت به تازگی آغاز به کار کرده است و بزودی مطالب جذابی پیرامون ازدواج ٬ خانواده و همسرداری بر روی آن بارگزاری خواهد شد.
همچنین بخشی به پاسخ سؤالات شما اختصاص می یابد.
اگر شما بدنبال مطلبی به این سایت آمده اید و آن را پیدا نمیکنید ! ما به شما میگوییم سیاستمان اندکی فرق کرده است و بنابه دلایلی تعدادی از مطالب حذف شده اند !
اما به شما این مژده را می دهیم که با دنبال کردن ما و دادن نظرات خود می توانید مطالب م
با خودت بگو؛
"گذشته عزیز
بخاطر همه درس ‌هایی که به من دادی متشکرم
و آینده عزیز من آماده‌ ام.
چون...
یک شروع عالی همیشه در نقطه ‌ای اتفاق می ‌افتد که فکر می ‌کردی پایان همه چیز است...
وقتی در تاریکی هستی، دیگران را به داخل راه بده،
شاید نتوانند تو را از دل تاریکی بیرون بیاورند، اما نوری که موقع ورودشان با خود به داخل می ‌آورند، می ‌تواند نشانت دهد که در کجا قرار داری...
قطعا" انسان با دست گرفتن پیش می رود و زندگی با آرامش حاصل از عشق بی نهایت را ت
یعقوب لیث صفاری
«248 - 265 ق / 862 - 879 م»
آغاز قدرت گیری یعقوب
یعقوب، فرزند لیث، رویگر زاده‏ای سیستانی، از اهل قریه قونین؟ بود که در جوانی به همراه برادرانش: عمرو و علی، در عیاریها و شبگردیهای شهر شرکت می‏جست.در روزگار یعقوب و به ویژه در زادگاهش سیستان؛ که خاطره پهلوانیهای خاندان زال و سام نریمان در اذهان مردم هنتوز زنده بود، خاطر رویگر زاده جوان و عیار پیشه، که متأثر از قصه‏های رستم و جنگجوییهای پهلوانی‏اش بود، از همان ایام جوانی، پتک و چکش ر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها